Nám. Míru 470
27735 Mšeno

telefon: 315 693 646
mobily: 777 769 149
e-mail: info@karpatia.cz

Náhradnice z Ukrajiny, Eva Kadlecová

187 Kčvč. DPH
ks
Kód: 673
Dostupnost: skladem 1 kus
více na dotaz
   
Autor: Kadlecová Eva
Vydavatel: Eroika
Vydání: 1.
Rok vydání: 2013
Místo vydání: Praha
ISBN: 978-80-87409-20-6
Obálka: měkká, lamino
Vazba: brožované
Formát: 12 x 19,5 cm
Váha: 136 g
Jazyk textů: česky
Počet stran: 120

Náhradnice z Ukrajiny, Eva Kadlecová

Po souboru povídek Chce to jen pobavit se (Eroika 2010) přichází Eva Kadlecová s novelou, jejímž ústředním motivem je tzv. náhradní mateřství. Toto téma v současnosti vyvolává velké diskuse, které probíhají na různých úrovních i v naší zemi. A to mimo jiné i kvůli tomu, že se věci s tím související často odehrávají na pololegální či nelegální rovině.

Hrdinka novely, Ukrajinka Alina, odjíždí do Česka, aby vydělala peníze na operaci, kterou nutně musí podstoupit její bratr, ochrnutý po úraze. Práce ošetřovatelky v nemocnici však přináší kýžený výsledek jen velmi pozvolna. Když se Alina náhodou dozví o náhradním mateřství, zvolí tuto cestu a stane se jednou z žen, které se rozhodnou za úplatu porodit bezdětným manželům potomka. Jenže ne vždy probíhá vše podle plánu, a tak je Alina, podobně jako další aktéři příběhu, vystavena stále těžším životním dilematům...

Doplňující infromace

Beletrie

Publikace různých žánrů (povídky, eseje, detektivka, sbírky autorů, beletrie apod.), dotýkající se témat regionů Ukrajiny, Podkarpatské Rusi, Zakarpatí, vztahů mezi národy a jejich obyvatel.

Najdete nás také na

  • Facebook
  • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři