Nám. Míru 470
27735 Mšeno

telefon: 315 693 646
mobily: 777 769 149
e-mail: info@karpatia.cz

Podkarpatská Rus

Filmy ze Zakarpatí

Filmy ze ZakarpatíFilmů ze Zakarpatí (Podkarpatské Rusi) není mnoho, ale nějaké přeci jen ano. Zde se snažíme shromažďovat odkazy na vše, co kde objevíme. Rádi přivítáme informace o filmech, které zde nejsou uvedené!

O Karpatech

O KarpatechKarpaty jsou svou rozlohou větší, než Alpy. Procházejí územím 7 států, mmj. Česka i Ukrajiny. I tato geografická skutečnost nás pojuje s touto zemí.

Cestopisy

CestopisyJistě neuškodí podívat se před cestou na stránky jiných cestovatelů - jak se jim na Ukrajině líbilo, jaké měli zkušenosti a co doporučují. Články jsou starší i novější, krátké i delší ... Subjektivní zkušenosti jejich autorů ponecháváme bez komentáře.

Podkarpatská Rus

Podkarpatská RusPodkarpatská Rus, Podkarpatsko, Zakarpatská oblast, Zakarpatí, nebo také Stříbrná Země - mnoho názvů, ale stále je tím myšlen ten krásný kout Země s milými lidmi, kteří to neměli nikdy moc jednoduché ... Nás může těšit, že oněch 20 let, kdy byl podkarpatský medvěd umístěn v horní části československého státního znaku, bylo zřejmě tím nejlepším, co této oblasti poslední staletí přinesla ...

Pomáháme...

Aktuality

Najdete nás také na

  • Facebook
  • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři