Nám. Míru 470
27735 Mšeno

telefon: 315 693 646
mobily: 777 769 149
e-mail: info@karpatia.cz

Ukrajina

Literatura

LiteraturaTento seznam je kupodivu docela obsáhlý. Několik málo titulů je vsoučasné době v prodeji, další najdete v knihovnách. Naší snahou bude tento seznam postupně doplňovat a vyznačit v něm také ta díla, která budete moci přímo u nás zakoupit.

Ukrajinská kuchyně

Ukrajinská kuchyněTato stránka pro Vás může být inspirací, pokud přemýšlíte, co neobvyklého uvařit rodině k obědu, nebo Vám poslouží pro představu, co můžete očekávat na stole při návštěvě přátel, či obchodním jednání na Ukrajině.

Češi na Ukrajině

Češi na UkrajiněTak už to patří k lidským osudům, že jste jednou tady a za chvíli zase jinde. A tam, kde jste a žijete, zanecháváte za sebou kus svého díla. Nejinak i Češi, kteří se v různých dobách dostali na území dnešní Ukrajiny.

Telefonování, internet

Telefonování, internetTelefonování je na Ukrajině levné a služby dostupné zejm. ve městech doslova na každém rohu. Určitě se vyplatí pořídit si pro cestu na Ukrajinu ukrajinskou SIM kartu - a svoji českou si dát do 2. mobilu, nebo schovat do kapsy.

Cestování

CestováníNa této stránce Vám nabízíme informace, které o cestování na Ukrajinu a po Ukrajině máme, plus další informace, či odkazy, např. o počasí apod. Pro zajímavost zde uvádíme také pár údajů o historii dopravy na Podkarpatské Rusi.

Pomáháme...

Aktuality

Najdete nás také na

  • Facebook
  • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři