Reklamační podmínky

Vážení zákazníci, jsme rádi, že jste si objednali publikaci (výrobek) v našem e-shopu. Naším cílem je Vaše co největší spokojenost a proto se budeme snažit jakoukoliv reklamaci vyřídit rychle a k Vaší plné spokojenosti.
Pro Váš klid ale rovnou uvádíme, že reklamace u našich zásilek za posledních 10 let nedosahují ani 1% ... (zde by měl být asi smajlík) ...

Záruční doba je 2 roky a to i pro zboží z bazaru, pokud není uvedeno jinak.

Před odesláním zásilky prochází zboží u nás ještě zevrubnou kontrolou, zda není nijak poškozené, zda je kompletní a zda typy a počet titulů odpovídají Vaší objednávce.
Může se ale stát, že něco přehlédneme nebo nám zůstane při kontrole skryto.

Pokud jste nedopatřením obdrželi vadný výrobek, máte právo na jeho výměnu nebo slevu z ceny, pokud o ni zažádáte. Vadné nebo jiné než objednané zboží zašlete zpět na naši adresu běžnou poštou (nikoli dobírkou), k zásilce připojte kontakt na Vás a info, co a proč reklamujete.
Nové zboží Vám zašleme zdarma doporučeně poštou na Vaši adresu.

Pokud k Vám zásilka dorazila nekompletní (chybí některá položka) a obal zásilky nebyl porušen, došlo zřejmě k naší chybě při expedici. V tom případě Vám obratem chybějící položky zašleme zdarma doporučeně poštou na Vaši adresu.
Neodpovídáme ale za případné vady způsobené dopravcem a za závady vzniklé po převzetí zásilky.
Pokud tedy zásilka dorazila nekompletní a obal byl porušen, je nutné náhradu škody uplatňovat u přepravce (většinou Česká pošta).
Chybějící tituly Vám následně (budou-li skladem) zašleme jako jakoukoliv jinou objednanou zásilku.

Karpatia.cz používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.